O NÁS

Náš team

Stavíme na zakázku profesionální závodní simulátory. Nabízíme také inovativní systém školení všech závodních jezdců, jehož cílem je se naučit tratě a zlepšit své jezdecké schopnosti s využitím nejlepší fungující technologie simulace. Také nabízíme pronájem simulátoru pro firemní akce, team building, eventy, výstavy a prezentace.

Firma Motorsport Simulator byla založena převážně pro amatérské i profesionální závodní jezdce a teamy, kteří využijí simulátor pro zlepšení řidičských dovedností a ušetří náklady za trénink na skutečných tratích. Simulátory dodáváme taktéž jednotlivcům a nadšencům do sim racingu, kteří chtějí zažít co nejrealističtější pocit závodního jezdce.

My sami se věnujeme sim závodění více jak deset let. Jako jednotlivci i tým jsme získali řadu ocenění jak na českých portálech, tak v zahraničních ligách i světových soutěžích. Rozhodli jsme se proto uplatnit svoje dlouholeté zkušenosti při stavbě profesionálních simulátorů. Naším cílem je vytvořit co největší věrohodnost závodního simulátoru srovnatelného s reálným závodním vozem. Jsme připraveni postavit simulátor dle vašich specifických požadavků. Na stavbu profesionálního simulátoru používáme jen ty nejlepší komponenty. Všechny námi dodávané komponenty máme otestované a vyzkoušené.

NAŠE FILOZOFIE

1) Vyrobeno s vámi, závodníky
Naše simulátory navrhujeme a vyrábíme v úzkém kontaktu s jezdci, vždy jsme připraveni naslouchat zpětné vazbě od zapálených závodníků – našich zákazníků.

2) Vlastní vývoj a produkce
Všechny klíčové procesy výroby simulátoru jsou prováděny interně pro co nejlepší kontrolu nad designem, konstrukcí, lakováním a montáží komponentů.

3) Design orientovaný na výkon
Citlivé a přesné ovládání, robustnost, komfort, propracované technické zpracování a design. To jsou vlastnosti, které považujeme za klíčové na našich simulátorech.

4) Testováno závodníky
Naše simulátory jsou nejprve vyráběny jako prototypy, které jsou testovány profesionálními jezdci. Celou dobu chování těchto simulátorů monitorujeme. Poté, co simulátory úspešně projdou zkouškami, nashromážděná data znovu prověřujeme a pokud vše vyhovuje, zahájíme výrobu.

PROCES VÝVOJE A PRODUKCE

Sofistikované výrobní procesy a kontrola kvality jsou nutné pro produkci vysoce kvalitních simulátorů. Abychom měli 100% kontrolu nad produkcí našich simulátorů, rozhodli jsme se všechny klíčové procesy soustředit do naší centrály v Kraslicích. V posledních několika letech jsme značně investovali do nových technologií a výrobního know-how. Lakování konstrukcí, montáž komponentů, vše je u nás provádeno na té nejvyšší úrovni, které dosahuje jen málo výrobců na světě.

Přesto technologie sama o sobě není nikdy zárukou vysoké kvality. Proto jsme nastavili přísné výrobní a montážní normy. Než jde simulátor k zákazníkovi, je seřízen a překontrolován našimi zkušenými techniky.

Od nás vždy dostáváte profesionální simulátor, který splňuje ty nejnáročnější funkční a kvalitativní požadavky.

PARTNEŘI