PRO FIRMY

Nabízíme pronájem profesionálního simulátoru na prezentační akce, výstavy, do autosalonů, na firemní večírky, propagační akce apod.

Na našem pohyblivém profesionálním simulátoru si můžete vyzkoušet to, co jste zatím doposud viděli jen na tribuně některého z okruhů, nebo v křesle vašeho obýváku. My vám poskytneme realistický zážitek v podobě závodníka, kde si budete moci bezpečně vyzkoušet váš oblíbený okruh nebo závodní auto. Na výběr máme nepřeberné množství tratí z celého světa a asi 300 aut. Tyto auta mají věrnou simulaci s podporou kompletního nastavení jako v reálném světě včetně doporučeného nastavení (spolupráce s předními českými i zahraničními týmy). To vše na všech tratích včetně AUTODROMU MOST, BRNO, SLOVAKIARING (SR) a mnoho dalších zahraničních MONZA, MONACO, SPA FRANCORCHAMPS, SILVERSTONE atd. Pro úplné fajnšmekry nabízíme vyhodnocení pomocí telemetrie, která je nepostradatelná u závodních teamů. Poskytneme Vám srovnání s časem reálných závodníků.

Simulátor máme integrovaný ve speciálně upraveném přívěsu nebo je možnost simulátor umístit dle vašich požadavků. Simulátor pronajímáme pouze na celý den 8-10 hodin provozu. V ceně pronájmu je instalace simulátoru u zákazníka, obsluha dvou pracovníků, kteří se starají o hosty a věnují se jim po celou dobu akce. Samozřejmostí jsou závody klientů.

Pro provoz simulátoru je potřeba prostor o velikost cca 3x4m s rovnou a pevnou podlahou a připojení k elektrické síti (220V / 16A).

Pro firemní pronájem Vám připravíme konkrétní nabídku dle vašich požadavků. Při poptávce nám prosím sdělte následující:

  • Požadovaný datum pronájmu a délku pronájmu v dnech.
  • Máte-li zájem o umístění loga na simulátor, auto nebo trať.
  • Místo konání akce

Vaši poptávku zašlete na email info@motorsportsimulator.com nebo využijte náš kontaktní formulář, případně nám zavolejte na
tel. 777 339 678.

PARTNEŘI