Eventy a firemní akce

Nabízíme nezapomunutelné eventy v oblasti motorsportu!

Kontaktujte nás a my pro vás zajistíme v oblasti motorsportu event od A do Z. Dbáme na to, aby každý event odpovídal vašim cílům a představám, proto naplánování a realizace eventu vždy vychází z Vašich požadavků a představ. Přidanou hodnotou akcí pořadaných naší firmou je jejich jedinečnost, atraktivnost a jasně vybraný styl. Eventy připravujeme na klíč.

Technické zajištění eventu

S ohledem na cílovou skupinu a účel eventu navrhneme jedinečné a zároveň vhodné zázemí, zajistíme odpovídající prostory, kvalitní catering, kulturní program, výzdobu, technické vybavení, zvuk, světla, podium, stany, personální obsazení, známé umělce, moderátory, kapely, atd. Zkrátka postaráme se o celé spektrum souvisejících služeb.

Starosti s uspořádáním eventu přenechte nám

Základem kvalitního event managementu je full-service, v rámci kterého se o všechny organizační a technické věci postaráme my, zatímco klient si užije akci bez starostí a stresu. Jsme velmi zkušená parta motoristických nadšenců, instruktorů a závodníků, kteří tvoří profesionální team na realizaci eventů či firemních akcí v oblasti motorsportu.

I takto může vaše akce vypadat:

Vaši poptávku zašlete na email info@motorsportsimulator.com nebo využijte náš kontaktní formulář, případně nám zavolejte na
tel. 777 339 678.

PARTNEŘI