BORN
TO BE
FIRST
THE PERFECT
TRAINING TOOL
Evolution of
SIMRACING
BUILD
BY PROFESSIONALS
FOR PROFESSIONALS
SCROLL DOWN

VLASTNOSTI SIMULÁTORU

Kvalita zpracování

Špičková kvalita zpracování

Všechny naše simulátory jsou vyráběny za pomoci špičkových technologií. Konstrukce je ošetřena povrchovou úpravou tzv. práškováním, aby byla zajištěna maximální životnost a krásný lesklý povrch.

Simulace trakce

Ztráta zadní trakce a poskakování kol

Motorsport Simulator je jediný simulátor, který přesně simuluje ztrátu zadní trakce. Umožní Vám cítit auto tzv. „pod zadkem“.

Volant

Profesionální high-end komponenty

Profesionální volant, pedály, řadicí páka i ovládací komponenty byly pečlivě vybrány a vyzkoušeny, aby odpovídaly potřebám profesionálních jezdců. To vše je řízeno špičkovou PC sestavou, obraz poskytuje sestava 3x LED TV až do rozměru 55". Pro zvukový požitek je simulátor vybaven 500W 5.1 soustavou reproduktorů.

Sekvencní páka

Jednoduchý na ovládání

Jednoduchý pro domácí použití, ale dostatečně výkonný pro profesionály. Software pro ovládání pohybu je skutečně jednoduchý, ale zároveň poskytuje širokou škálu nastavení pro pohybové simulátory. Máte-li chuť, můžete se vrhnout a nastavit si i ty nejmenší detaily.

Realistický zážitek

Neuvěřitelně realistický zážitek

Díky schopnosti simulovat až 250 změn v pohybu za sekundu, ucítíte každou nerovnost na trati a zažijete neuvěřitelný realistický pocit z pohybu vozidla.

Zákaznický servis

Skvělý pro trénink

Od amatérů až po profeionální závodní jezdce simulátor nabízí širokou škálu možností odborné přípravy, včetně laserem skenovaných tratí a pokročilých analytických nástrojů.

REFERENCE

NICK CATSBERG
BAS LEINDERS
MARKUS PALTTALA
MICHAEL BARTELS
UWE ALZEN
LUCA STOLZ
DALŠÍ NALEZNETE

PARTNEŘI