PRO VEŘEJNOST

Nabízíme také jízdy pro veřejnost. Můžete tak okusit, jaké je to řídit závodní vůz a vžít se do pocitů závodního jezdce. Na začátku s Vámi probereme teorii a pak se usadíte do kokpitu profesionálního simulátoru.

Motorsport Simulator je plně pohyblivý závodní simulátor 3DOF. Tento simulátor je vybaven unikátním systémem ztráty zadní trakce a „poskakování“ zadních kol. Při jízdě tak cítíte tah motoru, sílu brždění, zařazení jednotlivých rychlostí, zatáčky, kontakty, nerovnosti na trati, obrubníky, trávu a dokonce i protočení nebo probrzdění kol v zatáčce. Zobrazení je na třech obrovských Full HD LED LCD a to poskytuje nevídaný zážitek s prostorovým vjemem. O realistický zážitek se stará profesionální volant s velkým Force Feedbackem a realistické závodní pedály. Zvukový zážitek obstará 500 W RMS reproduktorová soustava 5.1.

Je jen na Vás jaké auto a trať si vyberete. Nabízíme nepřeberné množství tratí a aut z celého světa. Dohlížet nad Vaší jízdou bude instruktor. Simulátor přizpůsobíme vašim schopnostem, takže se nemusíte bát, že nezvládnete řídit závodní vůz. Simulátor může řídit i naprosto nezkušený řidič, jelikož máme možnost zapnut či vypnout různé pomocníky a asistenty jízdy. Dle Vašich schopností Vám budeme ubírat pomocníky řízení až budete schopni sami řídit závodní vůz. Vaše počínání na trati pak můžeme porovnat s ostatními zákazníky či profesionálními jezdci.

Pro veřejnost nabízíme také nákup dárkových poukazů a to na 60, 120 a 180 minut.

V případě zájmu nás kontaktujte na email lisa@motorsportsimulator.com nebo využijte náš kontaktní formulář, případně nám zavolejte na tel. 777 339 678.

PARTNEŘI