Pro závodní jezdce

Výcvikový program je zaměřen nejen na nové piloty, ale i pro potřeby pokročilých závodních jezdců a týmů.

Všechny nabízené programy jsou realizovány na simulátorech, které se jedinečným způsobem přibližují realitě. Náš tým softwarových, hardwarových a elektro inženýrů vytvořil jednu z nejpokročilejších simulací s vysokým rozlišením, jaká se nabízí v rámci všech cenových úrovní.

Příprava mladých pilotů

Tento Kemp Vám pomůže objevit a naučit základy pro následný rozvoj řidičských schopností. Tato část programu je zaměřená na konkrétní prvky, triky a dovednosti pro mladé piloty a jejich týmy, kteří chtějí plynulý přechod z motokárové kariéry do velkých závodů. V této fázi se tématicky zaměříme na správné hledání nejrychlejší závodní stopy, správné určování brzdných bodů, správné předjíždění, rozvaha při závodě, agresivita a vše, co je při závodě potřeba k obraně a útoku.

Rozvoj pilota

Vědět, jak správně využívat výkon na trati vašeho závodního vozidla během závodu, může být právě rozdíl mezi slávou na stupních vítězů, nebo těžké a dlouhé hodiny v garáži při opravě po nezdařeném závodu. Úspěšná komunikace s týmem o chování vozu a jeho pochopení v jednotlivých situacích je jedním z mnoha aspektů, které vás naučíme zvládnout pomocí našeho výukového kempu Motorsport Simulator.

Všechny tyto výhody vám dávají náskok před konkurencí a posouvají vás blíž k vysněným vítězstvím. Výcvikový kemp Motorsport Simulator vám může dát důležitý náskok do celé závodní sezóny. Nekonečné závodní manévry, jeden proti jednomu, nebo proti mnoha oponentům v proměnlivých podmínkách, je nezaplatitelná pomoc pilota pro jeho zdokonalení reakcí a rozhodnutí v daný moment, který nejde při reálném prostředí nasimulovat.

Na simulátoru máte k dispozici stovky kol pro trénink dle vašeho plánu, kde budete rozvíjet své schopnosti, strategie s cílem maximalizovat své silné stránky a zároveň odstranění chyb a zlozvyků. Tento výcvikový kemp pilotovi dodá sebevědomí na trati a spousty situací si osvojit jako samozřejmost, automatiku tedy tzv. pocit déjà vu. Pocit déjà vu posílí vaší důvěru, sníží úroveň stresu a zvýší vaší pozornost, což vám umožní jezdit rychleji a bezpečněji na hranici vašeho výkonu a techniky, která se stane konkurenční výhodu.

Rozvoj pokročilých pilotů

Pro pokročilé piloty máme k dispozici špičkový simulátor a program pro cvičení, který se zaměřuje na práci s nejrůznějšími úkoly, pro udržení koncentrace v závodním režimu, ušetření závodní techniky v dobrém technickém stavu po celý závod, dosažení top času, atd.

Tyto úkoly jsou řešeny s týmem na míru přesně pro daný účel a zkušenosti pilota. Díky tomu je možné pokročilé závodní piloty posunout na vyšší úroveň při zachování správného závodního tempa v nejrůznějších podmínkách, vč. techniky na trati. Všechny tyto aspekty podporují větší přehled o dění kolem sebe, které pilot více vnímá a může předvídat krizové situace a tím minimalizovat možná rizika. To vše ať už mimo sezonu, nebo ve dnech mezi závodními víkendy.

Výcvikový kemp je vynikající nástroj potřebný k udržení , zdokonalení a následnou konkurenční výhodou v mistrovské závodní sezóně.

Nastavení auta a jeho využití

Chcete se dozvědět více o nastavení vozu a jeho ladění, tím zdokonalit komunikaci se svým závodním inženýrem? Budeme vás trénovat v režimu jeden na jednoho, kdy ucítíte a pochopíte dopady změn na chování vozidla a výkonnosti na trati jednotlivých nastavení auta.

Další krok jak zlepšit řidičskou techniku za použití telemetrie. Náš program i toto zahrnuje, odbornou výuku a stejné zaznamenávání dat telemetrie, jak je používán v profesionálních týmech. Tento osvědčený režim může analyzovat vaše řidičské schopnosti a chování vašeho vozu, kolo po kole. Součástí tohoto programu je přehrávaní videa, analyzování brzdných bodů, ideální stopy, využití nastavení auta, abyste jezdili rychleji a efektivněji. Navrhneme vzdělávací program vyvinutý kolem vašich potřeb a na míru šitý vašim cílům.

Program pro změnu techniky

Koupili jste jinou závodní techniku, potřebujete změnit styl? Potřebujete v praxi vyzkoušet sekvenční nebo manuální převodovku? Přecházíte z předního náhonu a zadní? Nasimulujeme pro vás přesně dané podmínky tak, abyste si všechny tyto otázky odpověděli a věděli, že jdete tím správným směrem. Tento program vám umožní nejenom tuto techniku vyzkoušet a otestovat, ale i se zdokonalit a stát se rychlejší.

S neomezeným přístupem k více než 350 okruhům po celém světě a více jak 200 typů závodních aut na skutečných telemetrických datech a fyzice, můžeme analyzovat vaše řízení, optimalizovat váš výkon a praktikovat jednotlivé krizové situace znovu a znovu, dokud se nestanou automatickou součástí vašeho řidičského umění a stane se vaší druhou přirozeností.

Program pro majitele týmů

Pro majitele závodního týmu může být simulátor jedním z nejcennějších nástrojů, který pomůže otestovat řidiče, závodníky a zjistit jejich možnosti a výkonnost. Můžete rozšířit dovednosti vašich řidičů, inženýrů a šéfů posádky mnohonásobně zúročené na trati. Program a využití tréninku všech schopností celého týmu, které se mohou natrénovat na našich simulátorech, je absolutním zlomkem nákladů na jeden testovací den v reálném autě.

Kemp Motorsport Simulator posiluje nejlepší metody hospodářské soutěže na denním / měsíčním / sezónním základě, bezplatně na omezení v závislosti na ročním období, podnebí, počasí, pronájem okruhu, zkušebním omezení, cestování a dopravní logistiky.

Adaptace nových pilotů do týmu neznamená pouze ušetření techniky, ale i zdokonalení komunikace pilota s týmem, kteří se poučí na daných procesech a chybách, aniž by ohrozili reálnou techniku nebo osoby v týmu. Všechny tyto procesy pomohou k rozhodování majitele a sponzorů jakým směrem a jaké šance budou ty nejlepší v nastáváních testech, závodech.

Na simulátorech lze motivačně vyhodnotit a vybrat nejlepší kandidáty pro obsazení závodní sedačky, kteří významně ušetří náklady při jejich výběru. Na konci těchto programů je vždy viditelné zlepšení, jak na straně pilota, tak na straně týmu, které vede úspěšně k jedinému...vítězství.

Vzdálený výukový program

Pro majitele našich simulátorů zabezpečujeme nejenom vzdálenou technickou podporu, ale i vzdálenou výuku. Naši race instruktoři vzdáleně vytvoří vámi nadefinovaný okruh a závodní techniku a připojí se jak virtuálně v samostatně řízeném voze, tak hlasově. Výuka poté probíhá za podpory jeden proti jednomu, kontrola jízdy v autě zákazníka z mnoha pohledů vč. analýzy, následné demonstrativní jízdy vč. simulace závodního víkendu. Vše lze analyzovat i z telemetrie a to vše z pohodlí vašeho domova, nebo školícího centra, mnohdy několik set kilometrů od našeho race instruktora.

Co potřebujete?

  • Doporučujeme jezdci, aby si vzal svoje závodní vybavení - oblek, boty, rukavice, helmu, ručník a náhradní tričko.
  • Minimální trénink na objednávku jsou dvě hodiny.
  • Možnost tréninku po domluvě Po – Ne od 9:00 – 21:00.
  • Za příplatek osobní trenér pro testování a závody.
  • Nápoje, káva a lehké občerstvení zajištěno (pokud se jedná o celý den, oběd zajištěn).
  • Cena bude stanovena dle individuální objednávky zákazníka.
  • Možnost platby - hotově nebo bankovním převodem (před tréninkem).

PARTNEŘI